čelovka Frendo Booster Pro

čelovka Frendo Booster Pro
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Čelovky
Dodávateľ:Frendo
Cena:89.96 €

čelovka Frendo Booster Pro Výkonná čelovka s vodotesným puzdrom s dosvitom 280m. Čelovka Frendo Booster Pre z novej kolekcie zaujme silou 190 lumenov s dosvitom 280 m vďaka novej technológii LED Cree XP-E. Čelovku Booster Pre si obľúbi každý kto má rád kvalitný výkon a spoľahlivosť. Vďaka vodotesnému puzdru a štyrom svetelným módom sa s tejto čelovky stáva veľmi univerzálne a kvalitné čelovka. Puzdro na batérie je na zátylku takže váha je dobre vyvážená. Štyri svetelný mody sú: vysoký, stredný, eco alebo blikanie. Oceníte jej všade tam, kde potrebujete naozaj dobre vidět- napr. Horolezectvo, cyklistika, skialpinizmus alebo bežky, ale aj pre bežnú turistiku a camping. Má ochranu IPX4 (ochrana pred striekajúcou vodou) Typ LED: 1x CREE XP- E Napájanie: 4x LR06 / AA Rozmery: 82 x 70 x 55 mm Hmotnosť: 330 g Outdoor vybavenie » Čelovky » čelovka Frendo Booster Pro


 • Pumpa Topeak Micro Booster CO2 TMB-1
  Pumpa Topeak Micro Booster CO2 TMB-1

  Pumpa Topeak Micro Booster CO2 TMB-1 Pumpa je vyrobená z hliníka a obrábaná CNC technológiu. Pumpa Micro Booster je kompatibilný s motorkovým a galuskovým ventilom. Špeciálna konštrukcia pumpy umožňuje užívateľovi regulovať prietok vzduchu pri plnení pneumatiky. Pumpa je..

  22.46 €
 • Sada Topeak AIR BOOSTER Race Pod X
  Sada Topeak AIR BOOSTER Race Pod X

  Sada Topeak AIR BOOSTER Race Pod X Topeak Air Booster Race Pod je kompaktný a úplne sebestačné sada pre nafúknutie kolesá. Sada zahŕňa Air Booster CO2 pumpu, dve montpáky, dve 16g CO2 náplne a držiak na sedlovku. Ideálne riešenie pre závody a triatlon. * Používajte výhradne Topeak..

  44.96 €© 2018 Športové potreby, fitness vybavenie a doplnky výživy na BodySport.sk Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb